Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Mając na uwadze wysokie wymagania jakie stawiane są przed wodą w gastronomi, hotelarstwie i we wszelkich dziedzinach związanych z produkcją żywności Alaska Water Sp. z o.o. zaangażowała się w proces Total Water Management stworzony przez światowego lidera w zakresie uzdatniania wody firmę Pentair Everpure.

To co widzimy w tej kategorii to tylko wycinek naszych możliwości.

Więcej o procesie TWM na dole strony

HORECA

UPROSZCZONE PODEJŚCIE DO ZARZĄDZANIA WODĄ

Pentair Everpure oferuje coś więcej niż tylko najlepsze w swojej klasie produkty do uzdatniania wody dla gastronomii. Ułatwiamy prowadzenie działalności gastronomicznej dzięki unikalnej i innowacyjnej usłudze kompleksowego zarządzania wodą.

Nasz proces Total Water Management pomaga nam zapewnić naszym klientom niestandardowe rozwiązanie z zakresu zarządzania wodą, które nie tylko filtrują wodę czyniąc ją wyjątkową, ale także zapewnia, że pozostaje taka niezmiennie przez cały czas.
 
Zarządzamy WSZYSTKIMI opcjami uzdatniania wody w PUNKCIE WEJŚCIA do wymaganej lokalizacji, w PUNKCIE UŻYTKOWANIA zgodnie z wymaganiami wody i sprzętu w danym miejscu lub w PUNKCIE WYJŚCIA ścieków do kanalizacji. Nasz kierownik projektu TWM będzie współpracował z zespołem wsparcia złożonym z doświadczonych specjalistów, których zadaniem jest zapewnienie sprawnego przebiegu każdego procesu TWM, aby ostatecznie zarządzać wodą w celu optymalnej ochrony sprzętu i dostarczania klientowi wysokiej jakości żywności i napojów.
 
Nasz program TWM łączy lata doświadczenia w pracy z wodą, najwyższej jakości rozwiązania z zakresu uzdatniania wody, kompleksowe badania terenu, analizy wody i warunków pracy, określimy zapotrzebowanie na sprzęt do uzdatniania wody oraz skoordynujemy usługi instalacyjne i opiekę serwisową.
 
Proces TWM wykracza daleko poza wstępną diagnozę. Zapewniamy wybór produktów, instalację i bieżącą konserwację, a wszystko to przez zaufanego, wiodącego w branży dostawcę usług.
 
JAKIE SĄ KORZYŚCI Z PENTAIR TOTAL WATER MANAGEMENT?
• Wszystkie potrzeby klientów dotyczące jakości wody są obsługiwane przez jednego, renomowanego partnera
• Usługi zarządzania wodą pod klucz, od testowania wody i zakupu produktów, przez instalację i uruchomienie, po bieżącą konserwację produktu
• Program wspierany przez zespół ekspertów ds. wody Pentair oraz sieć sprawdzonych, zaufanych dostawców usług
• Produkty i usługi rozliczane na jednej fakturze
• Sprzęt określony przez firmę Pentair spełnia Twoje unikalne potrzeby
• Niższe koszty operacyjne dzięki krótszym przestojom sprzętu i mniejszej liczbie wezwań serwisowych
• Ochrona sprzętu wydłuża żywotność i zapobiega przedwczesnej wymianie podzespołów
• Fabryczna instalacja produktu Pentair
 
Aby omówić swoje środowisko gastronomiczne i wymagania TWM, skontaktuj się z nami już dziś telefon +48601135646 lub mail: piotr@zdrowawoda.net
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl