O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku. Przez pierwsze lata wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży, instalacji i serwisowaniu filtrów kuchennych. Gdy w 2012 roku stery w firmie przejęło następne pokolenie naszej rodziny konsekwentnie postawiliśmy na poszerzenie naszej wiedzy, oferty produktowej w oparciu o sprawdzone rozwiązania i produkty światowych liderów z branży uzdatniania wody. Dzięki tej współpracy dziś nasze rozwiązania znajdziesz w domach, szkołach, przedszkolach, salonach urody, laboratoriach, fabrykach, galeriach handlowych, ośrodkach wypoczynkowych, piekarniach oraz placówkach medycznych.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników posiadających doświadczenie w doborze, instalowaniu oraz serwisowaniu urządzeń do filtrowania wody produkty zakupione w naszym sklepie internetowym będą pod opieką przez cały czas ich używania tak aby radość z krystalicznie czystej wody była dla Ciebie niczym nie zakłóconą czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@zdrowawoda.net lub telefonicznie pod numerem 690459889.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ALASKA WATER - zdrowa woda

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl